KONST / Litografier / Färglitografier 8336059
nr 833 6059
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Tristan da cunha, 116/300 + 57/75, signerade, motivets mått: 28x43
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:40:28
5/6 19:32:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson